Kullanım Şartları

Bu siteye giriş yaparak ve kayıt olarak aşağıda yazılı sözleşmesi otomatikman kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sözleşmede bahsi geçen taraflar:

Görevistan:

Görev yönetimine aracılık eden, görev veren ile görev yapanı buluşturan web sitesi, mobil uygulama olan Görevistandır.

Görev veren:

Görevistanda ödülleri veren 2.şahıs bireysel yada kurumsal kişi, firmalardır.

Görev yapan:

Görevistanda görevleri yerine getirerek ödül kazanan kişilerdir.

Kullanım ve Gizlilik şartları

-Bu siteye kayıt olarak verdiğiniz bilgiler (ad, soyad, e-posta, telefon numarası, cinsiyet ve benzer gibi bilgiler) sistemin işleyişi için gereklidir. Sadece görevi veren, anketi veren işverenler ile paylaşılabilmektedir. Bunun dışında, Görevistan, görevi veren firma yada şahıs ve siteye kayıtlı olan üye (görevi yapan) dışında 3.şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılmaz.

-Ödemeler,ödüller sitede açıkca belirlenen gün aralığında yapılır. Bunun dışında mücbir sebepler ile ödeme günlerinde değişiklikler olabilir. Görevistan’ının ödeme süresini haber vermeksizin değiştirme yetkisine sahiptir.

-Ödemele, ödüller sitede açıkca belirtilen yöntemler ile yapılır. Bunun dışında mücbir sebepler ile ödeme yönteminde değişiklikler olabilir. Görevistan’ının ödeme yöntemini haber vermeksizin değiştirme yetkisine sahiptir.

-Ödemeleri, ödülleri verenler Görev veren’lerdir. Görevistan sadece aracıdır. Ödemelerden doğabilecek sorunlarda Görevistan sorumluluk kabul etmez.

-Ödemeleri, ödülleri almak için bilgilerini giren Görev yapan’lar girdikleri bilgilere ödeme yapılacağını bilirler. Hatalı, yanlış girilen bilgilerde ödemelerin yapılamaması durumunda Görevistan sorumluluk kabul etmez. Ödül verilmesi garanti değildir.

-Ödül dağıtanlar olarak Görev verenlerin kazandıkları kazançlar, ödül alanlar olarak Görev yapanların kazandıkları kazançlardan oluşabilecek vergileri yine kendileri tarafından ödenmekle yükümlüdür. Görevistanın bu kazançlar ile ilgili bir fatura ve vergi yükümlülüğü yoktur.

-Hatalı ödeme, ödül gönderimlerde doğabilecek maddi manevi kayıpları Görevistan Görev veren ve Görev yapan’dan alma hakkına sahiptir.

-Görevlerde görev yapanların yazdıkları yazılar, paylaştıkları resimler, kullanıcı adları, email adresleri v.s. her türlü bilgi ve paylaşımları tamamen görev yapan kişi/kurumları bağlar. Görev yapanların bu bilgiler ve paylaşımlarından doğabilecek her türlü maddi/manevi kayıp görevistanı bağlamaz, görevistan sorumlu tutulamaz.

-Görevleri bilinçli yada bilinçsiz kötüye kullananlar süreli yada süresiz olarak banlanabilir. Banlanan kullanıcının bakiyesi ödenmez. Görevlerini dürüst bir şekilde ifa eden kullanıcılarımızın bakiyeleri belirtilen şartlarda düzenli olarak ödenmektedir.